Klasika nemusí vždy hrát prim

Pokud patříte k typům žen, které jsou energické, rády sportují, vyhledávají adrenalin, a navíc jste majitelkou krásných nohou, nic vám nebrání překonat zavedený mýtus nutnosti dlouhých svatebních šatů s vlečkou, a naopak volit jejich krátkou variantu. Tento typ šatů byl velmi módní v sedmdesátých letech minulého století, ovšem tehdy ve spojení poměrně krátké sukně se zvýšeným pasem a legendárními zvonovými rukávy. Doba i módní styly se mění, ale obliba krátkých šatů zůstává. Pokud jste tak trochu rebelka s chutí se odlišit a vystoupit z uniformního davu nevěst, zvolte krátké svatební šaty svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz, které můžete v našem pražském salonu vybírat v různých variantách.
-jestliže se cítíte bít spíše romantičkou, máme pro vás připraveny šaty v boho stylu ve volnějším, nebo vypasovaném střihu z drapovaného krásného materiálu s nadýchanou, ale ne příliš objemnou sukní.Nevěsta v krátkých šatech tančící na mole se ženichem
-styl padesátých let a délka sukně “midi”, tedy pod kolena, přímo vyzývá k rozevláté kolové saténové sukni podpořené objemem spodniček, jejichž počet lze korigovat.
-pro nevěsty, které chtějí o svém velkém dnu skutečně zazářit připravila návrhářka modely doplněné o třpytivé krystaly, štras a velmi zajímavý element takzvané tetované tělové krajky, která působí velmi něžným a romantickým dojmem.
-krátké šaty dobře poslouží také na večer, kdy je nevěsta už poměrně unavená a dlouhá róba je jí spíše na obtíž. To je právě čas na krátkou variantu, která dovoluje snazší pohyb a více pohodlí.Snoubenci hledící si do očí
Proto, abyste vybrala skutečně ty vaše pravé a jedinečné svatební šaty, je zde náš pražský salon, který nabízí odbornou asistenci poradkyň při vašich zkouškách a také možnost ušití šatů na míru.
Bude nám nesmírným potěšením, pokud přispějeme některým z našich nádherných a jedinečných modelů k vašemu pocitu jedinečnosti a krásy při prvním dnu vstupu do manželství.