Mobilní telefony

Kdo by neměl minimálně jeden z nich u sebe v tašce nebo kapse. Mobilní telefony jsou tak běžné, jako například naše oblečení. V dnešní době však nejsou jenom praktickými pomůckami, můžete z nich kdykoliv komukoliv zavolat, ale také designovým prvkem. Ztotožňují to, čím jsme, a proto si můžeme vybírat různé modely a následně také ochranné kryty, abychom dali najevo, jaký je náš osobitý vkus a styl.
žena v šatech, jde s telefonem v ruce, dívá se do boku, má tašku přes rameno
Ø Ochrana před poškozením
Pořídili jste si hezký, krásný a zcela nový telefon a nechcete si ho hned zničit? V tom případě jistě budete potřebovat kryt nebo obal.
Pouzdro huawei p20 lite https://www.modnimobil.cz/huawei-p20-lite-obaly-kryty-pouzdra-1120 ochrání tento váš telefon před poničením nebo poškrábáním. Obal je vhodný z hlediska ochrany, ale dopřeje telefonu také delší životnost. Nemusíte se tolik bát, že si jej zničíte.
mobilní telefon, někdo drží v ruce, modré přihlášení, za ním je stůl a na něm hrnek bílý kávový
Ø Na výběr je z více druhů:
Knížkové obaly
Pouzdrové obaly
Motýlci, sovičky, kytičky, stromečky, mandaly, různé barvy, jednobarevné, černé, bílé, modré, růžové, žluté, ale také více barevné, s obrázky či bez nich, je opravdu z čeho vybírat. Krásný design překvapí a pokaždé upoutá pozornost. Mějte telefon zabalený do něčeho výjimečného a krásného, co se Vám líbí. Váš telefon si to jistě zaslouží, aby dostal nový kabátek.

Nejenom krása ale i praktičnost

Nejenom z pohledu krásy, ale také i z pohledu praktičnosti si pořizujeme ochranné kryty.
Ø Pro děti i dospělé
Pokud chcete pořídit tento prvek jako například dárek pro vnučku, dceru nebo syna, pak se můžete vyřádit a pořídit jim klidně hezké obrázky. Všechny jsou moderní a zaujmou krásným vzhledem. V případě, že jste dospělý a chcete produkt na svůj telefon, možná hovíte barvičkám a jednorožcům, ale pokud tomu tak není, tak si můžete vybírat i z jednobarevných verzí například připomínajících koženku, nebo jednobarevné klasické, zavírací či polootevřené. Některé jsou výrazné a vyzývané, ale máme zde i širokou škálu decentních a estetických. Sladit je můžete s peněženkou, kabelkou nebo si vybrat typ a styl, který se nejvíce líbí právě Vašim očím.