Od koho si půjčit?

Jestliže člověk dospěje k poznání, že se bez půjčky jednoduše nedokáže obejít, rozhodne se logicky si o ni někde zažádat. A zamíří dejme tomu do některé z našich bank. Ovšem jak už tomu tak bývá, nejednou odsud nakonec odejde s nepořízenou. Protože jsou mu tu nastavena taková pravidla, jimž ve stávající situaci není schopen vyhovět. A kdo nevyhovuje, nemá nárok.
ruská měna
Člověka v bance spolehlivě zbaví všech iluzí a nadějí
jeho příliš nízké příjmy, respektive nedobře vypadající daňové přiznání
záznamy v registrech dlužníků
existence jiných finančních závazků
exekuce
a kdo ví, co všechno ještě.
A tak je nezbytné zkusit štěstí někde jinde. Tam, kde není poskytovatel natolik přísný a kde se dá nějak rozumně dohodnout.
A právě takovou možnost nabízí americká hypotéka nebankovní. Půjčka, již může získat každý, kdo splňuje přinejmenším dvě nezbytná kritéria:
a) vlastní nemovitost, jíž by se mohl zaručit za řádné splácení
b) a má příjmy stačící aspoň na ty nejnižší splátky, jaké tu jenom lze nastavit.
peníze a mobil

Jestliže žadatel v tomto ohledu obstojí, může získat dokonce i poměrně značnou sumu peněz. Konkrétně až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti, již dá do zástavy. A stačí k tomu jenom málo:
1) vyplnit formulář na webu poskytovatele
2) poslat e-mailem k posouzení požadované snímky oné nemovitosti
3) dohodnout se se zástupcem oné společnosti na podrobnostech
4) podepsat smlouvu
5) počkat si na převedení peněz na svůj účet, což je otázkou jen velice krátké doby
6) a použít je na to, co si dotyčný dlužník usmyslí.
A pak už je třeba jenom řádně splácet, aby nedošlo ke komplikacím, jež by mohly skončit až tím, že by dlužník kvůli nesplácení o svou nemovitost přišel. Ale vzhledem k tomu, jak optimálně se tu podmínky splácení nastavují, to nehrozí prakticky nikomu z těch, kdo to myslí upřímně a vše vrátit hodlají. Jako čestní lidé. Což je určitě i váš případ.