V čem půjdete dnes spát?

Možná byste tomu nevěřili, ale i v nočním prádle můžete být trendy. Zimní noční prádlo by mělo být vyrobeno z příjemného hřejivého materiálu, nejčastěji se jedná o bavlnu či flanel. Dále by mělo mít dlouhé rukávy, aby Vám nehrozilo případné riziko ofouknutí krční páteře a ramen. Barvou letošní zimy je červená, nosí se kamkoliv, a tak po ni můžete s klidným srdcem sáhnout i při výběru noční košile či pyžama.
dvojčata holky
·         Dámské overaly na spaní
Overaly jsou velmi stylové nejen ve společenském provedení, nýbrž v nich můžete s klidem skočit i do postele. Noční overaly jsou velmi pohodlné, pěkně prodlouží postavu, a tak budete spát jako v bavlnce. Navíc Vám v případě odkopání peřiny nehrozí případné prochladnutí.  Overal se nemůže vykasat, takže vaše záda budou vždy v teple. Overaly na spaní se vyrábí jak z elegantní viskózy, tak z bavlny či flanelu. Velmi běžné jsou na overalech bláznivé až infantilní motivy v podobě všech možných zvířátek (sovičky, ovečky, kočičky). U overalů z viskózy máte na výběr i z modelů s krátkými nohavicemi.

·         Noční košile a pyžama z flanelu
Po tzv. období temna pro flanelové prádlo, se tento materiál opět vrací na výsluní. A je to dobře, neboť flanelové prádlo Vás příjemně zahřeje, nikde se nekrčí a zároveň je lehký. Pokud si vyberete model s károvaným vzorem, budete letošní zimu absolutně trendy.

·         Noční úbor v košilovém stylu
Jistě jste si všimli, že letošním hitem jsou šaty košilového střihu. Tento styl samozřejmě sluší i nočním košilím a opět jim vévodí károvaný vzor. Pokud Vám tento styl košile padne, budete vypadat velmi přitažlivě a zapínání na knoflíčky probudí v nejednom muži tu správnou iniciativu.
žena v posteli
·         Plyšová pyžama a noční košile
Patříte mezi ženy, které mají problém se v posteli pořádně zahřát? Pak jsou pyžama z plyše pro Vás tou správnou volbou! Jsou opravdu neskutečně hřejivá a příjemná na dotek. Vybrat si můžete buď pyžamo s dlouhými nohavicemi a dlouhými rukávy nebo noční košili nad kolena s dlouhým rukávem.