Vybírejte svou partnerku podle jejích vnitřních kvalit


Poruchy erekce se u mužů dostavují čím dál častěji v raném věku, kdy by tyto obtíže vůbec neměly vznikat. Příčiny tohoto jevu hledejme zejména ve stresu, který na nás působí jako buldozer, a jestliže se stresovým situacím nebudeme vyhýbat a nebudeme jejich kořeny důsledně odstraňovat, převálcuje nás svou radlicí a srovná se zemí. Stresu se dá úspěšně čelit v době, kdy jsme klidní a vyrovnaní, a jsou-li naše hormony v rovnovážném stavu – k tomu napomáhají bylinky, jako je Ženšen, Kotvičník nebo Ashwagandha. Je to mnohem účinnější a bezpečnější řešení, než úvahy, jak koupit Viagru, a není k jejich užívání zapotřebí lékařský předpis.

milenci na lodi

Ve hře je však ještě jeden podstatný „faktor“, který vám buď se stresem efektivně pomůže, anebo vás naopak ještě více vystresuje, znervózní a celou situaci zhorší – vaše partnerka.

Problémy s erekcí prověří každý partnerský vztah. Dokud totiž všechno klape a je relativně v pořádku, nemohou se plně projevit pravé lidské vlastnosti. Teprve ve chvíli, kdy jeden z partnerského páru potřebuje pomocnou ruku, plně se vyjeví, zda mu jí ten druhý podá, nebo ne. Ne každý to dokáže a jsou lidé, co v těchto těžkých chvílích selžou, odchází ze vztahu anebo vás zasypou výčitkami a situaci prostě nezvládnou. Toto je právě ten moment, kdy platí ono známé přísloví: „Přítele poznáš hlavně v nouzi“.

partneři u moře

Tímto bychom vám rádi připomněli, abyste svou partnerku vybírali nejen podle jejích vlasů, plných rtů, poprsí a dalších fyzických předností, ale zejména na základě jejího chování, vystupování, životního stylu a zejména schopnosti vcítění se do druhého člověka (empatie). Toto jsou pravé projevy lásky a kvality osobnosti a podle těchto hodnot bychom měli každého posuzovat. Povrchní vztahy tedy hoďte ve svém zájmu za hlavu, protože je velmi pravděpodobné, že se alespoň jednou v životě octnete v nouzi a budete sami potřebovat záchranu, a když namísto hozeného záchranného kruhu se octnete jako muž hozený přes palubu, pochopíte, koho jste si to vlastně vybrali, a s kým to žijete.