Chcete uspět? Točte videa na youtobue!

Lidé v dřívější době žili v uzavřené bublině a dostat se k důležitým informacím bylo velice obtížné. Počítač a mobilní telefon se tak stali nástroji, díky kterým nemusíme sedět jenom v obýváku, ale můžeme sdílet jakýkoliv obsah z jakéhokoliv místa na světě. Otevřel se nám svět online světa a pouze vytrvalí v něm uspějí.
hlava ženy a youtube

Promyšlení nápad

 
Není nic horšího než sdílet videa, která nemají žádnou formu, žádný nápad, žádné téma. Vše si dopředu naplánujte, nápadem musíte žít! Nadšení pak z videí bude patrné a hned si o vás lidé budou říkat: „To je ten, který byl tak zapálený do činnosti, kterou dělá“. A to dnes chceme!
natáčení videa

Publikum

 
Youtube nám umožňuje sdílet videosoubory libovolných témat. Ačkoliv to zakladatelé neměli v plánu, stal se tento kanál nejrozšířenějším médiem současnosti. Propojte jej s dalšími sociálními sítěmi. Všechno jde v ruku v ruce k sobě a získáte tak více odběratelů a pravidelných diváků!

Komunikace

 
Komunikace je metou lidstva! Již v pravěku používali nejenom lidé, ale také zvířata různé zvukové signály a neverbální komunikaci jako formu pro porozumění v tlupě. My to máme dnes jednodušší, komunikujeme různými formami nejenom v našem osobním či pracovním životě, ale také v online světě. Naučte své fanoušky zapojit do diskuzí, vytvořte pro ně prostředí, které budou vnímat jako přátelské. Reagujte, pište, chtějte zpětnou vazbu!

Nechtějte uspět hned!

 
Ačkoliv vše vypadá v online světě, jako procházka růžovým sadem, není tomu tak. To, že spoustu lidí zbohatlo téměř ze dne na den neznamená, že váš úspěch se setká se stejným tempem. Berte na vědomí, že se jedná pouze o výjimky a konkurence je na youtube obrovská. Pokud nepatříte zrovna mezi kreativní jedince, přihlaste se na kurzy editace videí, naučte se fotit a spřátelte se s grafickým designem. Vše se v online světe zužitkuje. Digitální svět není jen o penězích, ale jedná se o proměnlivé prostředí, u kterého musíte počítat s neúspěchem a pokud se vám podaří vytvořit si vlastní publikum, tak máte vyhráno.