Dieta, která slaví úspěch


Existuje snad více než sto různých dietních omezení, které se šíří mezi ženami. Věčné dietářky zkouší nové a nové receptury a postupy, aby se zbavily přebytečných kilogramů. Ne vždy y sklízí úspěch, který by měl trvalé výsledky. Bohužel drastickými způsoby můžeme více uškodit svému zdraví, než si odnést svoji vysněnou postavu. Přesto se poslední dobou na špičce drží dietní program s názvem ketodieta . Její princip je zcela jednoduchý, stejně tak jako její viditelné výsledky. Není mezi lidmi žádným nováčkem, ve světě si vysloužila již svoji pozici a v dnešní době sklízí poměrně dost velké úspěchy i u nás.
žena s otazníky

Cukry musí pryč

Když začneme s tímto dietním programem, tak nás čeká v první řadě boj se sacharidy. Je třeba omezit denní příjem cukrů a naopak navýšit tuky a bílkoviny. Dokonce i odborníci doporučí tento dietní program pro své velmi obézní pacienty, jelikož jim tento systém přináší kladné výsledky v jejich léčbě. Když omezíme potraviny, které obsahují sacharidy, což ovšem mohou být klidně i přílohy nebo i jiné složky potravin, kde bychom je vůbec nečekali, tak tělo musí začít brát ze své hromádky, kterou si v našem těle bez našeho souhlasu vytvořilo. To znamená z tukových zásob. Ačkoliv když se člověk nad tím zamyslí, tak jsme mu to vlastně umožnili svojí stravou. Když začne mizet hromádka vnitřního tuku, začne se vše projevovat navenek.
měření v pase

Dietní program se musí držet správně

Když se něco dělá dobře, tak výsledky se dostaví celkem brzy a viditelně. Tak aby proteinová dieta dosáhla kladných hodnot, je třeba konzumovat potraviny, které pomohou překlenout těžké začátky, a proto nabízí široký výběr připravených jídel, která se dají velmi snadno připravit a obsahují přesně to, co potřebujeme pro zdravou stravu. Programy jsou sestaveny tak, že se pomalu přechází, přirozeně s výživovým poradcem na klasickou stravu. Nikdo nemusí mít obavy, že bude mít hlad, spíš naopak bude překvapený, že i tak málo jídla dokáže nasytit. Za tímto bude stát dobrá skladba a především vyvážená. Jídla bohatá na bílkoviny skutečně udělají s naším tělem malý zázrak.