Odvoz na zavolání

Potřebuje nutně odvést váš vůz, ale rodina a přátelé nemají momentálně volný čas? Zkuste vyzkoušet spolehlivou firmu, která odveze Vás i Váš vůz.

Odvoz na zavolání

Pokud jste se dostali do svízelné situace a nutně řešíte, jak se dostat domů, protože nemůžete řídit, je tu pro Vás řešení. Zkuste vyzkoušet osvědčenou firmu na trhu, která poskytuje odvoz vaše vozu i Vás do vybraného cíle. Není nic lehčího, než zvednout telefon a vytočit jejich číslo, kde se s dispečerem domluvíte na okolnostech ohledně odvozu.

lidní taxi

Pokud si myslíte, že se Vám tato situace nemůže stát, určitě se mýlíte. Jen si představte, že se domluvíte s kamarádkou, že se po dlouhé době sejdete a jedna z Vás dojede na sraz autem. V tento moment, Vám řekne kamarádka už ve dveřích, že je škoda, že tu máte vůz, že si s vámi, chtěla dát alespoň skleničku a pořádně po tak dlouhé době popovídat. V tento moment Vám zbývají pouze tři věci, odolat a jet domů autem, nebo si dát skleničku a objednat si služby drink and drive Praha, nebo naskočit na veřejné spoje.

odvoz vozu

Není nic lehčího, než vzít telefon a spojit se s dispečerem, se kterým si vyměníte pár základních informací, jako je místo, kde momentálně jste a kam byste chtěli odvést. Déle musíte udat, o jaký tip vozu se jedná, aby dispečer mohl určit tu správnou a nejbližší posádku k vyzvednutí. Po dohodnutí na čase, Vám dojde SMS zpráva, ve které budete mít informace o posádce, která pro Vás na dané místo dojede. Vše přitom probíhá v naprosté plynulosti a přesnosti. Po příjezdu nasednete s náhradním řidičem do svého automobilu, zapíšete tachometr a vyrážíte do zdárného cíle. Po spočítání ujetých kilometrů za odvoz zaplatíte a s klidnou hlavou, že je vaše auto v bezpečí domova, jdete ulehnout k spánku a služby drink and drive odjíždí k dalšímu zákazníkovi.

Zkuste jednou udělat změnu a vyzkoušejte firmu, která nabízí odvoz vozů. Třeba se Vám zalíbí na tolik, že zapomenete na ježdění hromadnou dopravou a budete jejich služby využívat opakovaně i v budoucnu.