Sodíkovou výbojkou rozzáříte nejen prostor

Nevíte si rady s osvětlením sportoviště? Nebo zimní stadion v obci, který pamatuje první světovou, je prošpikován světýlky, které nelze nazývat jinak, než bludičkami? Vyřešte své požadavky sodíkovými výbojkami ! Ani nebudete muset investovat do LED osvětlení. Určitě neprohloupíte!

freestyle

Ranec peněz mít nemusíte.

Obecní zimní stadion bude v budoucnu potřebovat rekonstrukci, to ano. Ale v současné době mají stále přednost projekty důležitějšího rázu. http://www.krajinnyraz.cz/KuKr2008/sbornik2007.pdf To se dá pochopit. Ale Vy můžete svůj stadion alespoň dokonale osvítit krásně přirozeným žlutým světlem, které sodíkové výbojky vydávají. A to Vás nepřijde draho.

A víte, co? Až budete stadion jednou rekonstruovat, můžete tato skvělá svítidla využít na jednu, nebo dvě sezóny i pro náhradní umělé kluziště pod širým nebem. To proto, aby Vaši občané o radost z bruslení nepřišli teď, ani později!

Použijte sodíkové výbojky i na jiná sportoviště.

Vaše U rampa pro mladší sport, než je bruslení, může být přece také osvětlena, aby mládež nebyla v tomto sportu limitována denním světlem. Denní světlo lehce nahradí kvalitní sodíkové výbojky v lampách kolem rozmístěných! Pořád je lepší, věnují-li se mladí lidé bohulibému sportu, než lákadlům, které zdraví rozhodně neprospívají! Uvidíte, jak rozzáříte jejich tváře, až umístíte sodíkové výbojky do jejich prostoru. Nedostatek denního světla už nebude překážkou pro jejich sportovní vyžití!

tanec

Rozhodnutí je na Vás.

Máte-li na srdci blaho Vašich občanů mladšího věku, určitě je tímto způsobem získáte na svou stranu. A investice nebude tak vysoká. Při takové investici zvládnete i vyřízení zásadních projektů pro Vaši obec. A občané? Ti budou spokojení, tomu věřte. Uděláte něco pro jejich děti. A nakonec i pro ně samé. Konečné rozhodnutí je samozřejmě na Vás. A věřte, že nebude chybné! Sami uvidíte, co obyčejné sodíkové výbojky dokážou!