Pohoda s markýzou

Od té doby, co bylo vynalezeno dálkové ovládání, používá člověk tuto vymoženost už téměř všude. Dalo by se říci, že celý náš život už je na dálkové ovládání. Ale jen málokdo se tomuto trendu opravdu brání. Je to totiž velmi pohodlné. A v dnešní době, kdy člověk mnohdy neví, kam dřív skočit, je pohodlí opravdu vítaným komfortem.

· Dálkové ovládání se dá použít opravdu téměř na vše.
· Majitelé markýz mi jistě také dají za pravdu.

pohled z ulice

Není přeci potřeba se s touto ochranou proti přírodním vlivům pachtit ručně. Stačí zmáčknout příslušné tlačítko a markýza udělá přesně to, co od ní žádáte. Pokud jste na volném prostranství, bude vás poslouchat až do vzdálenosti tří set metrů.

Nevýhody? Prostě nejsou

Někteří uživatelé měli zprvu strach z poškození při výsuvu nebo zasouvání markýzy. Záhy zjistili, že jejich obavy byly naprosto zbytečné. Díky inteligentnímu pohonu, který je vybaven elektronickými koncovými spínači, k něčemu podobnému dojít nemůže.

· Elektronika rozpozná změnu délky látky a tomuto stavu se přizpůsobí.
Elektronický pohon ovládání markýz má několik zásadních výhod, které jistě ocení všichni uživatelé. Některé i jejich sousedé. Elektronické ovládání markýz
je výhodné zejména

– svým tichým, klidným chodem
– jednoduchým nastavením koncových poloh
– motorem, který je chráněný proti přehřátí tím, že má otočnou hlavu motoru.
Ovladače mají přednastavený datum, čas a prahové hodnoty. Programování je díky textové podpoře jednoduché a výpadku proudu se také obávat nemusíte. Ovladač si totiž nechává pro tyto případy rezervu.

italský obchůdek

· Udělejte si tedy život trochu pohodlnějším a věnujte ušetřenou energii na věci, které vás skutečně baví.

· Například na klidné a pohodové jarní a letní lenošení na houpací lavičce, která je krytá markýzou na dálkové ovládání.