Záchranný kruh pro podnikatele

Když se soukromému podnikateli daří, může mu skutečně kdekdo závidět. Protože být svým vlastním pánem a být za vodou, jak se říká, to je něco, co by si přál zažít mnohý z nás. Jenže jakmile se takovému podnikateli dařit přestane, je jeho úděl nezáviděníhodný. Protože je sám svého štěstí strůjcem a musí tak sám najít způsob, jak se z problémů dostat. Což nebývá právě jednoduché, protože někdo takový zachraňuje před ekonomickými těžkostmi nejenom sebe, ale i celou firmu a všechny lidi, kteří jsou s ní spojeni.

truhla s pokladem

A jak se takový podnikatel zbavuje ekonomických obtíží? Nejednou tím, že si bere na překlenutí těžkých časů půjčky. Což je nejednou ten jediný způsob, jak si podobný člověk může dostatečně rychle přijít k penězům.

Může, ale také nemusí. Protože je celá řada poskytovatelů půjček, kteří někomu takovému nepůjčí. Jakmile totiž třeba v bance zjistí, že má takovýto žadatel jen špatně vypadající daňové přiznání, že má dluhy, záznamy v registrech dlužníků, exekuce a kdo ví, jaké problémy ještě, je po nadějích. Někdo takový není pro banky atraktivní, protože by mohla hrozit jeho platební neschopnost, kvůli níž by se poskytovatel už nemusel se svými penězi nikdy setkat.

A proto banky podobné klienty zpravidla automaticky odmítají. A podobný podnikatel tak musí sázet na nebankovní sféru, kde například u nebankovní hypotéky bez registru uspět dokáže.
peníze u laptopu

A to proto, že u právě zmíněné hypotéky nezáleží příliš na tom, co je u bank automaticky požadováno. Tady klidně stačí i jenom to, že má žadatel nemovitost a může ji dát nebankovní společnosti do zástavy, tady stačí klidně i nevelké příjmy, pokud jsou tyto dostačující pro splácení. Jakmile je toto splněno, může dotyčný žadatel velice snadno a velice rychle získat až sedmdesát procent odhadní ceny své zastavené nemovitosti. Bez poplatků předem, s možností splácet třeba i třicet let, se splátkami podobnými těm bankovním. A protože lze tyto půjčené peníze použít libovolným způsobem, je jisté, že tyto podnikateli v obtížích skutečně pomohou.