Slavíme narozeniny v laserových paprscích


Děti mají rády oslavy a tak když má přijít ten jejich slavný den, tak zkoumají, zdali by rodiče nebyli svolní k nějaké alespoň malé show s jejich kamarády. Což přirozeně rodiče plánují již měsíce dopředu, co a jak pro jejich malého miláčka připravit na narozeninovou party. Jenomže představa špinavého nádobí, nepořádku, křiku a bouchajících sousedů na zeď se pro mnohé plány stává stopkou. Proč to ovšem nezařídit úplně jinak. Připravit pozvánky, ovšem úplně na jiné místo. Tentokrát to bude pěkné překvapení a pro všechny, laser game Praha Lazerfun Praha bude cílovou destinací.

IMG_8106ps

Oslava může začít

Arén je více, které se dají rezervovat, ale systém je v podstatě stejný. Zkrátka se střílí s pistolí, která má světelné čidlo. Stejné čidlo budou mít všichni na sobě na vestě, která bude soupeře ve hře označovat. Světelná čidla se budou ukrývat na hrudi, zádech a přirozeně ramena budou další cíl. Kdo střelí do čidel, získá bod, a kdo byl trefený, nemusí zoufat. Na chvíli mu čidla přestanou fungovat, než se vesta znovu aktivuje. Je to ovšem ideální čas na další strategii, jen se musí jednat velmi rychle. Hráč je po dobu několika sekund ve tmě neviditelný a má čas se rychle a neviditelně přesunout. Světelná tabule nakonec rozhodne, kdo si jak vedl.

Aztec (1)

Narozeninový stůl nesmí chybět

Oslavenec bude narozeniny slavit přesně, jak se má. Domluvená party po souboji je naprosto ideální, jelikož každý má chuť si popovídat o svých zážitcích, technikách a také je třeba doplnit tekutiny a nějakou pochoutkou zaplnit bříško. On je totiž výdej energie zaručený. To není jako střílečka doma u počítače, tady si totiž pěkně zasportují a nikdo je k tomu nemusí nutit. Navíc rodiče mohou být naprosto spokojení. Ideální oslava a těch zážitků, rozsvícená dětská očka to vše a mnohem více bude odměnou. Jako bonus bude doma uklizeno a naprostý mír mezi sousedy, což je výhrou i pro druhou stranu.