Feng Shui: zařiďte si ložnici podle nejtrendovějšího filozofického směru

Ložnice ve stylu Feng Shui by měly být provedeny tak, aby podporovaly tok smyslné energie. Musí vás lákat, vábit a zároveň na vás působit pozitivně. Pobývat zde pro vás musí být potěšením a ne tak ledajakým. V této místnosti se probouzíme každičký den, a aniž bychom si to uvědomovali, má obrovský vliv na naši náladu a harmonii.

budha

Pokud byste si takovouto ložnici přáli, dáme vám pár rad, jak si ji vytvořit.
Jedním z hlavních bodů je odstranění televize, počítače a cvičebních pomůcek. Přítomnost těchto věcí ničí pozitivní energii ložnice. Je důležité často větrat, abyste udržovali čerstvý vzduch. Feng Shui říká, že v místnosti nemůže být dobrá energie, pokud je vzduch plný škodlivin. Dalším bodem je odstranění všech rostlin. Je nutné mít v ložnici pouze matné světlo. Nejlepším osvětlením jsou svíčky, ale pouze ty, které neobsahují toxiny. Barva zdí by měla být zvolená tak, aby na vás působila uklidňujícím tónem. Do této kategorie spadají barvy přes bílou až do čokoládově hnědé.

ložnice

Postel by měla být snadno přístupná z obou stran
a měla by být doplněna nočními stolky. A co na ně vlastně dát? Dejte na ně například fotografie rodiny. V žádném případě na ně neodkládejte pracovní věci či složenky. Dále by postel měla by být umístěna naproti dveří a nad ní by se měl nacházet volný prostor.
Pod okny byste měli mít umístěný zásobník s vodou. Při vybavení se minimalizuje použití hran a rohů. Nejčastěji se používají kulaté nebo obloukové tvary.

Ptáte se, jak si vlastně ložnici zamilovat?
Odpověď je velmi jednoduchá. Podívejte se na ni a řekněte si, co se vám na ni nelíbí.
Tu danou věc dejte pryč. Určitě by v každé ložnici měl převládat pořádek a čistý vzduch. Můžete si ji také přikrášlit věcmi, které vám přináší pozitivní energii a náladu.
Pokud byste se chtěli dozvědět více, navštivte .