Malby na stěny jsou stále unikátem

Možná jste to někdy viděli na internetu nebo snad i u známého v bytě či domě. Krásné pomalované stěny, pěkně ručně, ale také pouze falešně nalepené, všechno to vytváří trochu jiný dojem, než když máte stěny namalovány jednobarevně. Je to tak trochu experiment, ale každý člověk si dokáže představit, co by na takové zdi chtěl mít.
dívka na obraze.jpg

Od fantasy až po dětský pokoj

Lidé mají rádi unikáty, je to totiž něco, co nikdo jiný nemá. A proč se tím vlastně nepochlubit i online? Díky tomu právě můžete shlédnout spoustu fotek a obrázků pro inspiraci. Někdo si nechá na zeď namalovat například Středozem ze světa Pána prstenů, kompletní mapu tak, jak je vyobrazena ve filmech a knížkách. Takový kousek jistě nadchne všechny fanoušky, kteří by si zašli posedět na kávu či čaj. Nebo to může být něco modernějšího jako logo Game of Thrones nebo snad i jenom čistý text, který je nyní tak moc moderní. Je to trochu kýčovité, ale i ten text může velmi pěkně doplnit interiér vaší místnosti. Inspiraci zkrátka nemusíte hledat daleko, stačí opravdu jenom nápad a někdo, kdo vám to namaluje, případně někdo, kdo vám vytiskne potisk na zeď.
váleček na stěnu.jpg

Někdy je to lepší než obraz

Nebudeme lhát, někdy se zkrátka zeď na hřebíky moc nehodí. Je příliš tenká vrstva omítky anebo je to prostě zbytečná fuška, zvláště pak, pokud jste mírně neohrabaní a jedním klepnutím kladiva vedle si můžete pěkně zavařit na vyplňování dírek. Pokud si totiž věříte dostatečně sami a podívali jste se na nějaké návody, můžete si koupit barvu a roztočit to. Vždycky ale vsadíte na jistotu, pokud si k tomu pozvete profíka, klidně i malíře, pokud na to máte finance. Přeci jen je to něco, co bude zdobit váš dům dlouhou dobu. A kdyby náhodou se vám to přestalo po jisté době líbit, vždycky to můžete naposledy vyfotit a potom přemalovat. Nic složitého a nezůstávají po tom díry! vybral hned další tipy a triky, jak zpohodlnit vaše bydlení.