Narozeniny jsou jenom jednou za rok

Dospělí už vnímají jejich narozeniny jako věk, který pořád stoupá, a i když je rádi slaví, největší radost z tak důležitého dne mají nepochybně děti. Pokud už máte ty vlastní, jistě se zaměřujete především na to, aby byly jejich narozeniny velkolepé a věnujete jejich přípravám nespočet času.
V případě, že se opět blíží a vy nevíte, čím ohromit vaše dítě, které očekává, že bude tento den výjimečný, vyzkoušejte uspořádat dětskou narozeninovou oslavu v JumpParku. Nabídne vám dostatečně velký prostor k dovádění a mnoho zábavných aktivit.narozeninová výzdoba

Párty, na které se děti vyřádí

Abyste děti mohli zaujmout neobvyklým programem, musíte se zaměřit na to, co všechny milují. Trampolíny jsou přesně to pravé, čemu malé ratolesti jednoduše neodolají a v JumpParku jich bude více než dostatek. Tento trampolínový park je plný atraktivních disciplín, volného skákání, sportů a atrakcí, které jsou vhodné pro menší, ale i starší děti.
Přístup do celého areálu mají i dospělí, díky čemu si můžete zábavu užít společně s dětmi, aby vám neutekl žádný důležitý moment.

Přineste si k nám vlastní dort

Narozeninová oslava by nebyla tou pravou bez chutného dortu. Na něm si ovšem nemusíte pochutnat pouze z pohodlí domova, ale rozdělit se s ním se všemi dětmi a dospělými i na místě, kde se oslava bude odehrávat. Do JumpParku si můžete přinést i vlastní dort a posedět si u šálku kávy nebo čaje v naší odpočinkové zóně.
Pokud toužíte oslavit narozeniny ve velkém, neváhejte dětem zakoupit i dětské šampaňské, které rovněž nalezete v naší nabídce.narozeninový dort

Pomoc se vám vždy bude hodit

V závislosti od toho, jak velká bude vaše oslava a kolik dospělých a dětí na ní bude, se můžete rozhodnout i pro využití služeb našeho trenéra. Ten vám pomůže s přípravou párty, ale taktéž zabaví i děti v době, kdy si budete chtít odpočinout.
Nestresujte se tedy s tím, že jste na to sami, ale obraťte se na našeho trenéra, který vám se vším podstatným ochotně pomůže.