Všechno zlé je pro něco dobré


Někdo se honí jen za financemi a kariérou. Každý má smysl života odlišný a jiný. Nicméně nechápu, jak někdo může dávat přednost kariéře před vlastní rodinou. Anebo dokonce penězům. Dříve jsem pracovala v jednom obchodě s oblečením. Přerovnávala jsem jej, lepila cenovky a podobně. Měla jsem v práci jednu kolegyni, která neustále dávala přednost penězům před rodinou. Měla hodného manžela, který by udělal, co by jí na očích uviděl a dvě zdravé děti. Nicméně jí to nestačilo. Místo co by trávila svůj volný čas s rodinou, našla si bohatého milence a utíkala k němu.

s

Manžel o tom samozřejmě nic nevěděl. Nechápala jsem to, protože v dnešní době je hodně těžké najít člověka, který by byl starostlivý a hodný jako její manžel. Jenomže ona toho pořád zneužívala. A taky se jí to i s úroky vrátilo. Přišel na to totiž až po několika měsících její hodný manžel. Dozvěděl se to úplnou náhodou, když se zapomněla odhlásit ze sociálních sítí. Milenec jí tam ve zprávách psal, jak se těší na to, až si zase užijí a že manželovi dá děti na hlídání, aby mohla z domu. Manžel byl zdrcený, protože tohle by od své manželky ani v tom nejhorším snu nečekal.

s

A ačkoliv ho to hrozně bolelo, po pár dnech, co byl zasmušilý a s manželkou neprohodil skoro ani slůvko, jí oznámil, že ví, co udělala a že se s ní chce nechat rozvést. Manželka byla překvapená a ptala se, jak se to dozvěděl. To jí sice neřekl, ale jí to postupem času asi došlo. Nicméně to jsme se ještě pořád nedostali k pointě příběhu. Když se dozvěděl její milenec, že její manžel to ví a ona přišla celá nešťastná se sbalenými kufry k němu, on jí místo přivítání vyhodil. A pointa tohoto příběhu je: Není všechno zlato, co se třpytí. Takže Manželka, která podváděla, nakonec zůstala sama a opuštěná. Manžel si po nějaké době našel lepší a je šťastný, vím to!