Zažijte dobrodružství na únikové hře v Přelouči

Jste z Přelouče a chcete zažít se svojí rodinou nebo přáteli dobrodružství, na které jen tak nezapomenete? Chystáte firemní večírek a chtěli byste pro své kolegy nebo zaměstnance připravit něco neobvyklého, něco plného adrenalinu? V tom případě vsaďte na naši únikovou hru v Přelouči Enigma escape.
Neseďte doma a vyrazte za dobrodružstvím. Čeká vás místnost plná záhad a tajemství, které budete muset, společně se svými přáteli, vyřešit. Budete vtaženi do děje plného adrenalinu a zakusíte neobyčejný zážitek, ze kterého si odnesete vzpomínky na celý život. Podaří se vám uniknout z místnosti plné záhad, nástrah a hlavolamů?skrytý otvor.jpg
Zažijete 75 minut adrenalinu, během kterých budete nuceni řešit záhady, hledat předměty a nacházet nové stopy. Nečeká vás nic roztomilého, naopak budete čelit hrůzostrašné místnosti!
Vyzkoušet můžete také hru Dvojitý agent, během které pomocí svého logického myšlení budete muset přijít na to, kým byl váš kolega a s kým byl ve skutečnosti spojený. Zapomeňte na to, kdo jste ve skutečnosti a ponořte se do hry plné záhad a strachu. Věřte, že se skvěle odreagujete a hru si užijete naplno!
Zapomeňte na běžné starosti a přijďte se bavit. Hra je vhodná pro všechny příležitosti od teambuildingů přes rozlučky se svobodou až po firemní akce. Hra vás donutí pracovat jako team a prověří vaše pevné vztahy. Lámete si hlavu s dárkem k narozeninám pro své nejbližší? Vsaďte na nevšední zážitek! Bavit se bude celá rodina.únik ze hry.jpg
Cena jedné hry se odvíjí od počtu osob ve skupině. Hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, pro mladší v doprovodu dospělé osoby. Chcete vědět víc? Neváhejte a kontaktujte nás! Rádi vám zodpovíme vaše případné otázky.
Jste připraveni na výzvu? Hledáte dobrodružství? Chcete se bát? Pokud ano, vyzkoušejte naši únikovou hru Enigma escape. Věřte, nudit se zaručeně nebudete!