Ženy a pánský styl

Ten, kdo určuje to, co je ženské a sexy jsou především lidi, kteří mají jasnou představu o tom, jaké oblečení sluší ženám a jaké naopak mužům. Není však nikde napsáno, že by si ženy nemohly dovolit nosit oblečení, které není pouze vyzývavé, ale spíše než ženské se přibližuje stylu, jaký nosí pánové.

pánské oblečení pro ženy

Kalhotové kostýmy a saka

Zejména do práce je představa žen obléknout se pohodlně a společensky, naprosto zásadní. Módní průmysl tak nějak sám o sobě říká, že je slušivé, pokud na sebe žena natáhne sukni nebo šaty, které by jí zvýraznily postavu a ukázaly ji jako ženu, která je přitažlivá a noblesní i v pracovním nasazení.

Některé ženy se však s tímto názorem neztotožňují a více než odhalené nohy, preferují kalhoty a kostýmy, které jsou doplněné sakem. Důvod, proč by si to nemohly dovolit není známý a výmluva, že je to výsadou mužů nosit oblek, je zcela nepřípustná.

Kdyby to byla pravda, nebyl by sortiment dámských obleků a kalhotových kostýmů, natolik pestrý a dostupný.
žena nad židlí

Košile a kravaty

Pochopitelně, že není žádnou výjimkou, pokud si žena oblékne košili. Převážně se však jedná o něžnější verzi pánských košil, které jsou nazývané halenkami a jsou z lehčího a elegantnějšího materiálu než ty pánské. A to většině žen vůbec nevyhovuje.

Není netypické, pokud se žena rozhodne obléknout košili jako takovou a doplnit ji kravatou nebo motýlkem. Do práce je to však více než vyhovující, pohodlné a i přesto, že se to moc nevidí, je to i ženské. Ženám totiž přidá „pánský styl“ oblékání na úrovni a nutno říct, že jich i samotní muži berou díky tomu více vážně.

Na doma jedině pohodlně

Co je špatného na tom, obléknout se doma do outfitu, který ve vás vzbuzuje pohodlí a volnost? Ženy se nebrání tomu, být v pohodlí jejich domova oblečené v outfitu, který přísluší převážně mužům.

A proto volná trička, tepláky nebo šortky jsou něčím, v čem vypadají dobře a cítí se více než báječně.