Při ukládání věcí oceníme praktické úložné prostory


Skříně, skříňky, komody a police jsou kusy nábytku, které nám nejen pomohou vyřešit ukládání věcí, ale mohou zajímavě doplnit atmosféru interiéru. Některé kousky jsou vyráběny od střízlivého

vzhledu až po velmi zdobný design. Jako místo na odkládání věcí nám může posloužit i obyčejný věšák s policí. Chcete-li ušetřit nějakou korunu nebo vás osvítil nápad, můžete si polici vyrobit sami

třeba ze starých prken. Získáte tak originální odkládací prostor.
úložné prostory v chodbě

S přílišným množstvím věcí se dá vypořádat tak, že čas od času vše probereme a to, co opravdu nepotřebujeme, vyřadíme. Někdy nám takový úklid prospěje.  Velký úložný prostor se dá získat instalováním vestavěné skříně, která bude sahat od podlahy až ke stropu. Vestavěné skříně poskytnout tolik místa, kolik bychom v běžné skříni jen těžko našli.

Interiér vám velmi ozvláštní a zútulní prádelníky a komody pro ukládání drobnějšího textilu.

Komody a skříňky s vnitřním dělením a s šuplíky jsou velmi praktické.

Své nezaměnitelné kouzlo mají staré a nové truhly z masivního dřeva nebo proutěné koše s víkem. Stará malovaná truhla po babičce, kterou jste nalezli někde na půdě, bude hotovým pokladem.

Jejich nedělený prostor se výborně hodí pro ukládání objemnějších věcí – deky, plédy, přikrývky.
stará komoda

Drobné prádlo, upomínkové předměty, fotografie nebo jiné vám milé věci uschovejte do papírových a textilních krabic. Nabízejí se v mnoha barvách a provedeních. Postavit je můžeme do skříně nebo do otevřených polic.

Úložné prostory ve formě plastových boxů na kolečkách budou skvělým a praktickým doplňkem dětského pokoje. Děti se naučí třídit hračky a vám pomohou lépe udržet pořádek. V případě potřeby je možné boxy zasunout pod postel. Praktické jsou také dřevěné úložné zásuvky pod válendy.

Samostatnou kapitolou jsou úložné prostory v kuchyni. Využijte netypických příborníků, vysouvacích poliček a přehledných organizátorů.