Jak na to?

To je otázka? Buď stavět opravdu svépomocí, kdy pomáhá rodina a všechny řemeslníky pečlivě kontrolujete. Ale co když sami stavbě jako takové nerozumíte a jste odborník v jiném oboru? A hlavně, copak se ještě dneska staví tímhle způsobem? Kdo má tolik času a volna? Anebo si najmout drahý stavební dozor a celou akci tak ještě více prodražit? Existuje však ještě jiné řešení! Což takhle zkusit dřevěné mobilní domy? Hned na začátku máte jasno, jak bude bydlení vypadat, máte jistotu, že to, co si vyberete, také dostanete.
dřevěný interiér
Zdá se vám to jako dobrý nápad? Věřte, že nezdá, je to dobrý nápad! Přesvědčíte se jako mnoho jiných uživatelů, co si již díky nám užívají komfortu a pohodlí mobilních staveb. Kdo jsme my? Jsme česká firma, která se již dlouhé roky zabývá prodejem komfortních mobilheimů. Víme, co zákazníci potřebují, co se jim líbí a s čím bývají spokojeni. Když potřebujete levné a přesto dostačující prostory, jsou naše řešení ideální.

Získat stavební povolení, vyřídit před začátkem stavby všechna povolení, ustát byrokratické průtahy úřadů, může být často nad lidské možnosti. A to je teprve začátek. Proč si nepořídit kvalitní dům s vůní dřeva? Co může být lepšího, než žít třeba v přírodě a v souladu s přírodou? Co může být chytřejšího, než si zajistit levné bydlení podle vlastních představ? Nač zbytečně platit nesmyslné sumy, když naše domečky jsou finančně tak příznivé?
na samotě u lesa
Jděte na naše stránky a sami se podívejte! Seznamte se s nabídkou, která každého, kdo touží žít ve svém, rozhodně osloví. Bydlení pro rodiny s dětmi, bydlení pro mladé páry, pro starší seniory, prostě úplně pro každého! Rychlé dodání až na místo, bez čekání, bez jakýchkoli stavebních příprav. Ano, je to tak, nemusíte mít ani základovou desku, domek lze jednoduše umístit přímo na zpevněný terén. Stačí napojit na sítě a je hotovo, je připraveno k trvalému obývání.