Osram Cool Blue pro všechny věkové kategorie řidičů

Autožárovky Cool Blue od výrobce Osram vydávají intenzivní lehce namodralé světlo, které pomáhá zvláště začátečníkům zvládnout složité dopravní situace a mnohá úskalí v silničním provozu.noční dálniční provoz

Ocení ji (nejen) začínající řidiči

Získání řidičského průkazu podmiňuje sice zvládnutí základních dovedností řízení vozidla včetně znalosti dopravních předpisů, ale teprve praxe prokáže skutečné schopnosti ovládat vůz v čím dál složitějších podmínkách každodenního provozu. Jeho hustota neustále vzrůstá, přibývá počet registračních značek a s tím také rostou nároky na orientaci řidiče při dopravních situacích. Fenoménem hustoty dopravy se zabývají i psychologové, kteří mohou potvrdit, jak markantní rozdíl je v absolvování řidičského výcviku v současnosti s výukou v autoškole na konci 70. let minulého století. Může vám to připadat příliš nadsazené , ale právě v souvislosti s hustotou provozu roste i míra stresu a spolu s ní i zdravotní problémy současné populace.
Každý začátečník uvítá jakoukoli pomůcku, která mu usnadní situaci za volantem, a jednou z těch osvědčených se může stát lepší model autožárovek, např. Osram Cool Blue Lightpark. Co vám může nabídnout?
Více jasnějšího, pronikavějšího a příjemnějšího světla a tím pádem rychlejší reakce a větší soustředění na samotnou jízdu. Začátečníci nemají ještě plně zautomatizovaný proces řazení rychlostí a ovládání vozidla, což je zvláště obtížné právě za snížené viditelnosti, tedy hlavně při jízdě v noci a za deště nebo hustého sněžení.jízda za deště
Barva rozhoduje – možná si ještě vybavíte svit klasické vláknové Edisonovy žárovky, která je velmi příjemná při posezení v obývacím pokoji, nebo v lampičce na nočním stolku při čtení knihy, těsně před uložením k spánku. To však neplatí pro práci u psacího stolu, v dílně, na počítači a všude tam, kde se musíte soustředit a odvézt požadovaný výkon. Teplé odstíny zkrátka nepatří na pracoviště a řízení vozidla, to je také svým způsobem práce, navíc velmi náročná na pozornost.